ارسال بیش از ۱۵۰۰ اثر به جشنواره ایران جوان بمان

با پایان مهلت ارسال آثارجشنواره فرهنگی هنری «ایران جوان بمان»، بیش از ۱۵۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.

با دریافت این تعداد اثر؛ مرحله بازبینی اولیه انجام و قرار است پس از این مرحله داوری نهایی توسط هیأت داوران جشنواره صورت پذیرد.

بنابر این گزارش نتیجه نهایی این جشنواره پس از بررسی آثار منتخب توسط هیئت داوران در آئین اختتامیه جشنواره اعلام خواهد شد.

جشنواره فرهنگی هنری ایران جوان بمان در ۹ محور ترویج فرهنگ جوانی جمعیت و اهمیت فرزندآوری، آثار طلاق در جامعه، مهاجرت و آثار جمعیتی آن، سقط و آثار روحی و جسمی آن، پیری جمعیت و آثار آن در جامعه، ترویج الگوی سبک اسلامی و ایرانی، ترویج الگوی ازدواج آسان و به هنگام و پایدار، نقد کاهش جمعیت، نگاه غرب به مسئله جمعیت در کشورهای اسلامی است.

علاقه مندان آثار ارسالی خود را در یکی از بخش‌های تجسمی، ادبی و رسانه و تصویری و در یکی از قالب‌های نه گانه شامل؛ نقاشی، کلیپ، عکس، انیمیشن، موشن گرافیک، پوستر و طراحی گرافیک، کاریکاتور، داستان کوتاه، فیلم نامه و نمایشنامه، شعر، ادبیات، جملات کوتاه و تأثیر گذار، خانواده الگو، برداشت آزاد و ایده‌ها و نظرات کاربردی به دبیرخانه ارسال نمودند.

پنج سکه بهارآزادی، ۳۰ جایزه نقدی سه میلیون تومانی، دو میلیون تومانی و یک میلیون تومانی و لوح و تندیس جشنواره از جمله جوایز این جشنواره به نفرات برتر است.

گفتنی است زمان اختتامیه جشنواره متعاقبا اعلام می گردد.

 

About zendegiejavan

zendegiejavan

Check Also

تیزر | فراخوان جشنواره فرهنگی – هنری « ایران جوان بمان »

فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «ایران جوان بمان» با موضوع تشویق زوج‌های جوان به فرزندآوری در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *